chlebprobody.pl

Moda, Uroda, Zdrowy styl życia

Moda

Samodzielne wykonywanie hybryd – to możliwe!

Hybrydowa stylizacja paznokci jest bardzo popularna i nic nie wskazuje, by szybko miało się to zmienić. Nic dziwnego, bowiem metoda ta doskonale łączy w sobie naturalność z przedłużoną trwałością emalii, o czym do tej pory kobiety mogły tylko marzyć. Wielką zaletą stylizacji hybrydowej jest też fakt, że bez problemu można wykonać ją samodzielnie, w domowych warunkach.

Wystarczy kilka produktów

Wykonanie paznokci hybrydowych wcale nie jest trudniejsze niż pomalowanie ich zwykłym lakierem – a nawet może być nieraz łatwiejsze, gdyż samopoziomujące produkty nakłada się łatwiej, prościej jest zrobić to idealnie równo. Jedyna różnica polega na tym, że na ogół nakłada się kilka preparatów, w odpowiedniej kolejności – jednak nie zawsze, gdyż na rynku pojawiają się już lakiery łączące w sobie też bazę i top. Trzeba też utwardzić powłokę lampą UV, co nie zabiera wiele czasu.

Widać zatem, że trzeba zaopatrzyć się w produkty takie jak preparaty do malowania i lampa. Przydadzą się też papierowe pilniczki do szlifowania powierzchni płytek i olejek do skórek. Łatwiej będzie to wszystko skompletować kiedy kupi się od razu gotowy zestaw. A jaki zestaw do hybryd wybrać? Na pewno warto postawić na rozbudowany komplet, a także produkt renomowanej marki. Nawet jeśli będzie kosztował nieco więcej, koszt ten szybko się zwróci, gdyż wizyty u kosmetyczki są znacznie droższe.

Paznokcie, jakie chcesz

Oczywiście by móc wykonywać na paznokciach fantazyjne zdobienia, trzeba zaopatrzyć się w specjalne akcesoria, na przykład przyklejane ozdoby. Jeśli zaś chce się malować na nich wzorki, trzeba posiadać pewne umiejętności. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wykonywać najprostszą stylizację, czyli pomalować płytki jednym lakierem (choć modne jest też stosowanie kilku kolorów jednocześnie). Nawet takie klasyczne rozwiązanie będzie świetną opcją, a to dlatego, że hybrydy, w odróżnieniu od zwykłego manicure, utrzymają się na płytkach przez kilka tygodni. W dodatku lakier stale będzie lśnił i odznaczał się głębią koloru oraz nie będzie ścierał się na końcówkach, a tym bardziej – odpryskiwał.

Czy to się opłaca?

Zakup nawet kosztowniejszego zestawu do hybryd będzie zawsze kosztował mniej niż kilka wizyt u kosmetyczki, dzięki czemu można będzie bez konieczności ponoszenia dużych wydatków systematycznie wykonywać taką stylizację, by móc nieustannie cieszyć się idealnymi paznokciami. Warto zwłaszcza kupić lakiery cenionej marki, które są jeszcze trwalsze i mają modne oraz żywe kolory. Takie paznokcie zachwycą każdego!