chlebprobody.pl

Moda, Uroda, Zdrowy styl życia

sukienka
Moda

Jeansy? Czy sukienka? W czym będzie ci najlepiej?

Jeansy to najbardziej znany na świecie rodzaj spodni. Noszą je zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

Wiele pań plus size zastanawia się czy w ich przypadku lepszym wyborem są właśnie spodnie jeansowe plus size, czy odpowiednie sukienki plus size.

Co będzie lepsze – spodnie czy sukienka?

Na tak postawione pytanie nie da się udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Wiele zależy bowiem od tego, na jaki fason postanowi kobieta. Trzeba pamiętać, że każda sylwetka rządzi się swoimi prawami i każda ma swoje wymogi. Jeśli jednak postawimy na właściwy krój, który będzie ukrywał mankamenty, a uwydatniał to, co warto podkreślić, zarówno w sukience, jak i spodniach można wyglądać dobrze.

Co brać pod uwagę, wybierając spodnie jeansowe plus size?

Spodnie jeansowe plus size można dzisiaj kupić bez problemu. Oferuje je między innymi sklep Tono.pl. Decydując się na nie, warto pamiętać, aby zwrócić uwagę na:

  • kolor – w przypadku spodni jeansowych plus size najlepszym wyborem są te ciemne. Sprawdza się zwłaszcza granat oraz czerń. Niewskazane są różnego rodzaju przetarcia, które mogą optycznie dodawać kilogramów. Wyjątkiem są jednak te biegnące pionowo;
  • fason – lepiej wystrzegać się jeansów plus size w typie biodrówek. Tyczy się to przede wszystkim tych pań, w przypadku których niechciany tłuszczyk zlokalizowany jest przede wszystkim w okolicy brzucha. Dobrym wyborem są spodnie jeansowe plus size z wysokim stanem.

Zawsze warto też przyjrzeć się temu, jak ułożone są kieszenie. Te zbyt odstające będą optycznie poszerzały sylwetkę.

Jakie sukienki plus size są dziś dostępne?

Projektanci mają naprawdę wiele do zaoferowania. Godne polecenia się modele z baskinką, które szczególnie poleca się posiadaczkom nieco większego brzuszka. Są one więc odpowiednie dla właścicielek figury typu jabłko. Dobrze sprawdzają się też szmizjerki z kołnierzykiem. Aby nie dodawać sobie optycznie niechcianych kilogramów, warto nosić je z paskiem, który podkreśli talię bądź wyczaruje ją, jeśli wcięcie jest zbyt małe.

Jeansy czy sukienka – panie plus size nie muszą dzisiaj wybierać. Zarówno wśród jeansów, jak i sukienek znajdą modele odpowiednie do swojej sylwetki.