chlebprobody.pl

Moda, Uroda, Zdrowy styl życia

Lifestyle

SKIB-MED – sklep medyczny – wózki inwalidzkie, łóżka rehabilitacyjne, ortezy

Choroba, wypadek, czy niepełnosprawność wymusza czasowe lub stałe korzystanie z możliwości narzędzi rehabilitacyjnych lub medycznych. Profesjonalny, sprawny i dostosowany do potrzeb pacjenta sprzęt skraca okres rekonwalescencji, aktywizuje chorego i zwiększa jego samodzielność. Co więcej, w dużym stopniu wpływa na jego samopoczucie i samoocenę. 

Obecnie na rynku można znaleźć różnorodne urządzenia medyczne – od schodołazów i ortez, po łóżka rehabilitacyjne i wózki inwalidzkie najnowszej generacji. Jak uzyskać gwarancję jakości i skuteczności? Czy konieczny jest zakup akcesoriów medycznych, podczas chwilowej niesprawności? Jakie podjąć działania, w celu uzyskania refundacji czy dofinansowania? 

Profesjonalny sklep ortopedyczno–medyczny SKIB-MED świadczy usługi pacjentom, lekarzom oraz sportowcom. Umożliwia on wypożyczenie specjalistycznego sprzętu na czas pełnej rekonwalescencji. Co więcej, wykwalifikowany personel wspiera klientów starających się o refundację NFZ, bądź dofinansowanie PCDC. Wejdź na SKIB-MED.pl, zapoznaj się z ofertą sklepu i umów się na bezpłatną konsultację. Zadbaj o Swoje zdrowie i bezpieczeństwo – zyskaj gwarancję jakości sprzętu pod opieką specjalisty.

Wózki inwalidzkie na miarę Twoich potrzeb

Wózki inwalidzkie dedykowane są osobom, cierpiącym na dysfunkcję narządów ruchu, ograniczającą możliwość poruszania się o własnych siłach. Obecnie rynek medyczny może pochwalić się szeroką ofertą wózków inwalidzkich. Wciąż ulepszane i innowacyjne, coraz lepiej dopasowane są do potrzeb chorego. Wybór bez wątpienia musi być kompatybilny ze stopniem niepełnosprawności użytkownika. Dużą rolę odgrywa również tryb życia chorego, a także teren, po którym się porusza. Dlatego w SKIB-MED znajdziesz klasyczne modele ręczne, jak i wózki wspomagane napędem elektrycznym czy też modele z dodatkową stabilizacją. 

Skorzystanie z bezpłatnej konsultacji daje możliwość wypróbowania interesującego Cię modelu. Profesjonalna obsługa, szybko realizowane zamówienia i najwyższej jakości akcesoria medyczne, to zalety firmy. Zyskaj gwarancję jakości i wejdź na SKIB-MED.pl.

Łóżka rehabilitacyjne i ortezy – skracaj okres rekonwalescencji w efektywny sposób

Łóżka rehabilitacyjne to profesjonalny sprzęt medyczny, mający zastosowanie w ośrodkach medycznych, sanitariatach, a także w domach prywatnych. Łóżka tego rodzaju przeznaczone są dla osób obłożnie chorych, a ich zadaniem jest utrzymanie lub (w miarę możliwości) poprawa bieżącego stanu pacjenta. Wciąż ulepszana i unowocześniana technologia pozwala podnosić chorego do pozycji siedzącej za pomocą pilota, wyręczając opiekuna. Łóżko ułatwia pielęgnację chorego, zapewniając jednocześnie wygodę i stabilizację. 

Ortezy ortopedyczne można uznać za podstawowy sprzęt ortopedyczno-rehabilitacyjny. Popularny rodzaj stabilizacji uszkodzonego stawu wspiera codzienne funkcjonowanie osoby poszkodowanej, skutecznie skracając czas rekonwalescencji. Stanowi alternatywę dla gipsu. Co więcej, jest lżejsza i praktyczna, dzięki możliwości zamontowania jej. Wejdź na SKIB-MED.pl i dobierz rozmiar i rodzaj ortezy względem indywidualnych zapotrzebowań.

Artykuł sponsorowany