chlebprobody.pl

Moda, Uroda, Zdrowy styl życia

Jak powinnaś ubrać się na bal
Lifestyle

Jak powinnaś ubrać się na bal? Nie rozczarujesz się!

Wszelkiego rodzaju bale i inne wydarzenia towarzyskie są doskonałą okazją do zaprezentowania się z nieco innej strony. W takich okolicznościach warto postawić na piękną sukienkę i dodatki. Jak ubrać się na bal, by wyglądać oszałamiająco?

Sukienka idealna na bal

W trakcie wszelkiego rodzaju balów czy wesel można pozwolić sobie na ozdobne kreacje. Warto, by podkreślały one atuty sylwetki i ukrywały miejsca, które chcesz zasłonić. Obecnie na rynku znaleźć można różne kroje kreacji idealnych na bal.

W przypadku kobiet stawiających na elegancję doskonałym wyborem jest m.in. sukienka kopertowa. Składa się ona z dwóch fragmentów materiału zachodzących na siebie, tworząc efekt koperty. Taka kreacja może być świetną bazą do stworzenia wyjściowej stylizacji, a także spisze się doskonale na co dzień, np. w pracy. Sukienki tego typu znajdziesz w sklepie Bialcon.pl.

W trakcie balów świetnie spisują się też okazałe suknie z falbanami, które tworzą bardzo dziewczęcy efekt. Przyciągają wzrok, dlatego są chętnie wybierane m.in. w trakcie imprez sylwestrowych. Jeśli stawiasz na bardzo ozdobny dół, warto, by góra była stonowana.

Uniwersalną propozycją na bal mogą być też sukienki koktajlowe, stworzone z myślą o bankietach. Stanowią one elegancką bazę, do której warto dopasować estetyczną biżuterię. Taka kreacja pozwoli na wykorzystanie także na co dzień, dlatego jest doskonałym wyborem dla kobiet ceniących praktyczność.

Dodatki do kreacji na bal

Sukienka jest zdecydowanie najważniejszym elementem każdej stylizacji, jednak w trakcie balów ogromne znaczenie mają też dodatki. Warto postawić na biżuterię w takiej samej tonacji jak cały ubiór. Ciepłe odcienie doskonale komponują się ze złotem, a zimne ze srebrem. Należy pamiętać, by nie przesadzić z dodatkami. Powinny być ze sobą spójne i jedynie podkreślać kreację zamiast ją dominować. Jeśli chodzi o buty, w większości sytuacji sprawdzi się klasyka, czyli beżowe lub czarne szpilki. W przypadku jednolitych sukienek można postawić na buty w nieco bardziej ozdobnym wydaniu.