chlebprobody.pl

Moda, Uroda, Zdrowy styl życia

Sprawdzone foteliki samochodowe
Dziecko

Sprawdzone foteliki samochodowe do 36 kg

Wybór odpowiedniego fotelika do samochodu to niezwykle ważna decyzja, którą muszą podjąć wszyscy rodzice chcący przewozić swojego malucha autem. Zdarza się, że przy tak różnorodnym wyborze fotelików na rynku, wybór ten bywa trudny ze względu na natłok informacji oraz cech, które powinien spełniać ten ważny produkt. 

Foteliki BeSafe są nie tylko bezpieczne, ale również niezwykle innowacyjne i elastyczne. Jeśli chcesz wybrać odpowiedni fotelik samochodowy do 36 kg, znajdziesz poniżej kilka przydatnych porad, które z pewnością ułatwią Ci podjęcie wyboru. 

Od jakiego momentu życia dziecka mogę wybrać fotelik BeSafe do 36 kg?

To bardzo proste: jeżeli Twoje dziecko waży od 15 do 36 kg, jest w wieku od 4 do 12 lat i ma około 100 do 150 cm wzrostu, wybór tego fotelika będzie perfekcyjną decyzją. 

Zależy mi na wyborze jak najbezpieczniejszego fotelika do samochodu

Bezpieczeństwo to kluczowa kwestia przy wyborze tego typu wyposażenia. Wybór fotelika BeSafe spełni ten wymóg w zupełności, ponieważ foteliki te:

  • posiadają ochronę boczną SIP+
  • nie posiadają podłokietników
  • prowadnica pasa biodrowego inspirowana jest budową pasa dla kobiet w ciąży
  • chronią zarówno głowę jak i ciało dziecka
  • posiadają blokadę przed chowaniem się złączy ISOfix

Foteliki BeSafe spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa, dlatego wybierając je masz pewność, że dajesz dziecku to, co najlepsze podczas podróży samochodem.

Chcę, aby moje dziecko mogło komfortowo przebyć podróż. Co mogę zrobić?

To naturalne, że zależy Ci na komforcie dziecka podczas podróży. Wybierz fotelik BeSafe, aby mieć możliwość regulacji oparcia. Użyj do tego pokręteł, które są umieszczone po bokach fotelika. Jeżeli Twoje dziecko ma ochotę się przespać, odchyl mu oparcie, aby podczas długich podróży było mu jeszcze wygodniej.

Istotnym elementem jest także zagłówek, który pełni ważną funkcję we wspieraniu główki dziecka podczas snu. Fotelik BeSafe posiada zagłówek w kształcie litery V, dzięki czemu widoczność po bokach nie jest niczym ograniczona.

foteliki samochodowe

Który model fotelika BeSafe wybrać?

W naszej ofercie znajdują się dwa foteliki do 36 kg:

  • izi Flex FIX i – Size
  • izi Flex S FIX

Oba foteliki przeznaczone są dla tej samej grupy wiekowej / wagowej / wzrostowej dzieci. Również oba te modele posiadają te same praktyczne cechy i gwarantują bezpieczeństwo dzięki swej innowacyjności i budowie. 

Fotelik izi Flex S FIX jest po prostu drobniejszą, „odchudzoną” wersją izi Flex FIX i – Size. Dlatego wybór zależy tylko i wyłącznie od Twoich preferencji i tego, co uważasz za wygodniejsze w użyciu. Oba foteliki posiadają przyjemną, smukłą konstrukcję i wykonane są z wysokiej jakości materiałów.

Muszę przewieźć więcej niż jedno dziecko w samochodzie. Jak mogę to zrobić?

Zamontuj w swoim samochodzie do trzech fotelików BeSafe i bez przeszkód przetransportuj w nim trójkę dzieci. 

Zarówno fotelik izi Flex FIX i – Size oraz izi Flex S FIX pozwoli na zamontowanie trzech fotelików obok siebie na tylnej kanapie. Jest to niesamowicie wygodne i praktyczne rozwiązanie, które uprości niejedną podróż. 

Musisz jedynie zdemontować boczne osłony. Nie wpływa to oczywiście na osłabienie bezpieczeństwa jazdy. Umieszczenie trzech fotelików jest tak samo bezpieczne, jak podróż z jednym lub dwoma. 

Chcę wybrać fotelik, pasujący do wnętrza samochodu

Aby fotelik pasował do wystroju wnętrza samochodu lub tapicerki, możesz wybrać fotelik BeSafe do 36 kg w różnych, atrakcyjnych wariantach kolorystycznych. Dostępne są zarówno foteliki w stonowanych, klasycznych kolorach, jak i bardziej wyraziste, np. w kolorze czerwonym, lub z czerwonymi elementami.