chlebprobody.pl

Moda, Uroda, Zdrowy styl życia

Lifestyle

Karta multisport jak ją zdobyć?

Kochasz sport? Nie wyobrażasz sobie żadnego dnia bez aktywności fizycznej? Jednocześnie nie chcesz wydawać ogromnych sum pieniędzy na drogie abonamenty w siłowniach oraz centrach sportowych? Zastanawiasz się jak uzyskać do nich bezpłatny i stały dostęp? Oprócz tego szukasz właśnie pracy? Nie wiesz, na jaką się zdecydować? Chcesz, by nie kolidowała ona z Twoją sportową pasją? W związku z tym szukasz sprawdzonych i praktycznych porad w tym temacie? Jeżeli tak, to z pewnością zainteresuje Cię właśnie ten tekst. Serdecznie zapraszamy Cię do jego lektury!

Karta multisport – co to jest?

W ostatnich latach bardzo popularna i pożądana stała się karta multisport. Na wstępie należy zaznaczyć, że występuje ona w trzech wariantach: multisport plus, multisport classic oraz multisport multiactive. Najbardziej zaawansowana wersja karty multisport uprawnia do nieograniczonej liczby wejść do ponad 4000 tysięcy obiektów na terenie całej Polski, co pozwala na trenowanie ponad 25 dyscyplin sportowych. Pozostałe dwa warianty umożliwiają korzystanie z treningów w mniejszej ilości lokalizacji i mniej razy w tygodniu. Co ważne, karta multisport jest honorowana na wszystkich najlepszych i największych obiektach w całej Polsce, a lista cały czas się powiększa. Posiadacz takiej karty uzyskuje oczywiście wstęp za darmo do wyżej wymienionych atrakcji.

Karta multisport jak zdobyć?

Jak zostało to już wyżej zaznaczone, karta multisport niesie za sobą naprawdę bardzo wiele korzyści dla posiadacza. Pozostaje oczywiście pytanie w jaki sposób można ją pozyskać. Abonament sportowy multisport we wszystkich wariantach jest przeznaczony tylko i włączanie dla pracowników firm. Oznacza to, że nie można wykupić lub otrzymać karty multisport jako osoba fizyczna. Co więcej, jest to program przeznaczony dla pracowników przedsiębiorstwa w którym pracuje co najmniej 5 osób. Jest to swoisty benefit i dodatek dla pracowników, który może podarować im pracodawca jako uznanie za ich ciężką i dobrą pracę. Oczywiście nie można zmusić swojego szefa do tego, by zakupić takie karty dla swoich pracowników.

Karta multisport – gdzie się zatrudnić, by ją posiadać?

Jeżeli jesteś osobą, która nie potrafi wyobrazić sobie dnia bez aktywności fizycznej, to z pewnością karta multisport byłaby dla Ciebie idealna. Tak jak zostało to jednak wyżej wspomniane, nie w każdej firmie można na to liczyć. Co do zasady taka forma nagradzania pracowników jest najbardziej popularna w dużych firmach – w tak zwanych korporacjach. Jeżeli chcesz mieć pewność, że firma, w której zamierzasz podjąć pracę korzysta z karty multisport, to musisz sprawdzić to w ofercie pracy – bardzo często jest tam napisane, jakie benefity czekają na pracownika. Jeżeli zatrudnisz się w przedsiębiorstwie, które nie korzysta z tego programu, to zawsze możesz zaproponować to na zebraniu pracowników z szefem, być może przychyli się on do Twojego pomysłu. Bez wątpienia karta multisport jest świetnym dodatkiem do wynagrodzenia i przynosi sporo radości!